نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

دوربین ایمو چرخان ranger2

۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
این محصول در دو مدل "با گارانتی" و "بدون گارانتی" ارائه می شود.

دوربین لامپی چرخان PTZ

۸۲۰,۰۰۰ تومان۹۲۰,۰۰۰ تومان
این محصول در دو مدل "با گارانتی" و "بدون گارانتی" ارائه می شود.

دوربین لامپی مدل Light Bulb v380

۶۲۰,۰۰۰ تومان۷۲۰,۰۰۰ تومان
این محصول در دو مدل "با گارانتی" و "بدون گارانتی" ارائه می شود.

خرید دوربین بی سیم و قیمت آن را از فروشگاه حفاظتی آوان بخواهید. ما به شما بهترین قیمت خرید دوربین بی سیم را ارائه میکنیم که خدمات پس از فروش عالی دارد.
برای مثال سرعت در این نوع از دوربین‌ها یکی از مواردی است که می­توان در مورد آن صحبت کرد. یکی از مهم­ترین نکات برای خریداران این محصول کاربردی، هزینه‌های جانبی همراه آن است.

کاربردهای اصلی دوربین بی سیم
همان‌طور که در قسمت قبل گفته شد، این مدل دوربین دارای مزیت‌های متعددی است. یکی از مزایای این دوربین، هزینه پایین کابل‌کشی و داکت کشی است. این هزینه­ ها در دوربین بیسیم تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده­ است.
مزیت بعدی این دوربین­ها راحتی نصب آن­ها است. در واقع به دلیل بیسیم بودن این دوربین­ها، می­توان آن­ها را بدون توجه به نوع سیم­کشی محل موردنیاز نصب و استفاده کرد.
البته عدم نیاز به کابل­کشی این دوربین علاوه بر آسان بودن نصب، در زیبایی منزل نیز تأثیر دارد.
در واقع به دلیل عدم نیاز به کابل­کشی، این امر امکان‌پذیر می­شود. افرادی که در ساختمان‌ های چندطبقه زندگی می­کنند، سهولت نصب این دوربین­ ها را بیشتر درک می­کنند.
یکی از نکاتی که بر روی ویژگی‌های این دوربین‌ها تأثیر می­گذارد، انواع مختلف آن­ها بر اساس کاربرد است.
مثلاً نوعی از این دوربین­ها قابلیت چرخش را دارد. در واقع چنین قابلیتی به‌عنوان یک مزیت به شمار می­رود.
البته بیسیم بودن، می­تواند به‌عنوان یک مزیت بسیار بزرگ برای اطمینان از خرید دوربین به‌حساب بیاید، یعنی بدون اینکه به استفاده از سیم نیاز باشد، همان قابلیت را برایمان دارد.

انواع دوربین‌ های بیسیم
دوربین­های بیسیم دارای انواع مختلفی هستند. در ادامه به انواع مدل­های این محصول خواهیم پرداخت. یکی از انواع دوربین بیسیم، دوربین‌های آنالوگ است. اولین نکته مهم در این مدل از دوربین­ ها، انتقال تصویر آن­ها است.
انتقال تصویر در این مدل از دوربین از طریق تبدیل سیگنال­های تصویر به سیگنال­های رادیویی است. این مدل از دوربین­ها دارای قیمت پایینی هستند. البته قابل‌ذکر است که دارای مشکلات مختلفی مثل اختلال الکترومغناطیسی و نویز هستند.
این مسئله باعث شده که نسبت به محیط، حساسیت بالایی داشته باشند. دوربین دیجیتالی مدل بعدی است. این دوربین­ ها نویز پایین ­تری را دریافت می­کنند. به همین دلیل حساسیت شان نسبت به محیط به‌ مراتب کمتر است. همچنین یکی از مزایای قابل‌ ذکر این نوع دوربین، سرعت انتقال اطلاعات بالا در آن است.
البته لازم به ذکر است که قیمت بالای این مدل، عامل محدودکننده‌ای در خرید آن محسوب می­شود. مدل سوم از دوربین‌های بیسیم، دوربین­های حافظه‌دار است. همانطور که از اسم این دوربین پیداست، دارای حافظه هستند. این ویژگی فواید بسیار زیادی به همراه دارد. مثلاً این دوربین­ها قابلیت ضبط مستقیم بدون نیاز به اتصال شبکه را دارند.
دوربین مداربسته بیسیم چرخشی مدل بعدی است. این نوع از دوربین­ ها، از انواع دوربین‌های حافظه‌دار محسوب می­شوند. استفاده از این مدل محبوب به دلیل قیمت مقرون‌ به‌ صرفه و البته نصب آسان بسیار فراگیر شده است.